מסחרי

נדל"ן מסחרי

חברת בר-סלע נדל"ן המובילה בתחום הנדל"ן בישראל כבר עשרות שנים, מתמחה בתיווך נדל"ן לשימוש מסחרי עבור בעלי עסקים, חברות וארגונים, אשר מבקשים לאתר את משכנם הקבוע או הזמני. לאורך שנות פעילותה ובאמצעות הצוות המקצועי המרכיב אותה, איתרה החברה מספר רב של נכסים איכותיים בעלי פוטנציאל רב ובמיקומים אסטרטגיים מגוונים ברחבי הארץ.

לוגיסטיקה

אופיו של הסחר הגלובלי מחייב פתרונות נדל"ן אשר נותנים מענה ללוגיסטיקה מתקדמת ולצורך באספקה מהירה של המוצרים לכל יעד, בזמן ובעלות הנמוכה והמשתלמת ביותר.

גם חדירתה לארץ של אימפריית הקמעונאות – אמזון, והדרישות שלה באשר למחסנים לוגיסטיים, חידדה את הצורך בהתאמה מדויקת של הנדל"ן הלוגיסטי לאופי הפעילות של העסק.

עם זיהוי חשיבות הנדל"ן לתחום הלוגיסטיקה והשפעתו על שרשרת האספקה, החלה בר-סלע נדל"ן לספק ייעוץ ללקוחות, אשר אין ברשותם את הידע בתחום הנדל"ן הלוגיסטי. לקוחות החברה נהנים מליווי מקצועי לאיתור המרלו"ג הבא שלהם אשר חוסך לארגון את הקצאת המשאבים הנדרשת לפתיחה ולניהול של מחלקת נדל"ן פנים ארגונית.

בנוסף, בר-סלע נדל"ן מתמחה במציאת פתרונות נדל"ן ללוגיסטיקה ומלווה את לקוחותיה בזיהוי הצרכים ובאיתור המיקום האידאלי, מתוך מאגר הנכסים הממוחשב והמתעדכן של החברה, דרך תכנון ויעוץ רגולטורי ועד לאכלוס. כל אלה מתבצעים ביעילות המרבית, בזמן הקצר ביותר ובמחיר המשתלם ביותר.

משרדים ומסחר

למיקום, לגודל, לנראות וכמובן למחיר של נדל"ן המשמש לצרכים מסחריים וכמשרדים, בין אם מדובר במשרדי הייטק ובין אם בחנות או מפעל, משמעות רבה עבור בית העסק ועבור לקוחותיו. איתור הנדל"ן האידאלי עבור בית העסק מחייב היכרות וידע מעולמות הנדל"ן המסחרי ואינו מומלץ למי שחסר ניסיון בתחום.

חברת בר-סלע נדל"ן מספקת ייעוץ וליווי מקצועי באיתור נכסים להשכרה או רכישה עבור בעלי עסקים מכל תחום. לאורך שנות פעילותה הצליחה החברה לחסוך ללקוחותיה סכומי כסף רבים, על ידי איתור הנכסים האידאלים עבורם, אשר מביאים בחשבון את מידות הנכס, את המיקום שלו ואת העלות בכדי ליצור עבורם את הצעת הערך המשתלמת והטובה ביותר.

חברת ביטוח וותיקה ואיכותית
מרכז לוגיסטי
השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם
יצירת קשר מהיר

חברת ביטוח וותיקה ואיכותית

הגיעה למשרדנו פניה מחברת ביטוח וותיקה. הסתבר כי החברה התבקשה להתפנות מהבניין בו היא נמצאת מוקדם ככל האפשר.

מרכז לוגיסטי

חברת לוגיסטיקה פרטית המתפתחת בקצב מרשים, פנתה לקבל את שירותיה של חברת בר-סלע נדל"ן