לקוחות ממליצים

יוני ישראלי, מנהל חטיבת הנכסים,
מנרב אחזקות בע"מ

1. המקצועיות, האישיות, היושר, היצירתיות, היכולת לפתור בעיות בתנועה ו"להשאיר העסקה באוויר".
2. הידע הרחב, השליטה בחומר, הראייה הרחבה של שוק הנדל"ן המניב/העסקי, הקשרים, היושרה, ההבנה והמקצועיות – וחשוב מכול: בשונה מרבים, אינך "יורה באוטומט" אלא תווה עסקאות בפינצטה תוך התאמתם ללקוח.
3.הישאר כמו שאתה!
בברכת כל טוב

רועי סהר, סמנכ"ל נכסים, קבוצת יצחקי

יחסי אנוש!
ממליץ לחברים כי נוח לעבוד איתך
הצעה לשיפור? תמשיכו בעבודה הטובה

אבנר פור

מקצועיות, סבלנות וכבוד לזולת.
בגלל הסיבות הנ"ל אין הצעות לשיפור כי אתה עושה הכל כמו שצריך.
בברכה אבנר פור

דוד בוטסזן

בכל פעם שנזקקתי לשירותיך קבלתי מצבת נכסים מבוקשת שלא קבלתי מאף מתווך אחר ולזה כמובן תכונות אישיות שהופכות את העבודה עמך לנעימה ופורייה, המקצועיות וכו.

אביתר כהן, מנהל שיווק ומכירות

אתה בן אדם מקסים וממוקד

אבי אוחיון, מנכ"ל כפיר בונים

בר סלע איש אשכולות.
אני חייב לציין שחברת בר סלע חברה מאוד מסודרת שכל פרוייקט שלוקחת לטיפול בודקת את הפרטים וחוקרת.
אנחנו קבוצת כפיר, עבדנו בשני פרוייקטים שנמכרו על הצד הטוב ביותר, עובדים עם המון משרדי תווך אבל כמו בר סלע זה משרד מזן אחר.
בברכה, מנכ"ל כפיר, אבי אוחיון

אורי, סמנכ"ל חברת נדל"ן

גדעון בר סלע הינו איש נדל"ן מקצועי ביותר עם ידע משמעותי בתחום.לצד הבנתו בכל רזי המקצוע הינו מוכר ומכיר אנשי מפתח בתחום.בשונה מאנשי תיווך ושיווק רבים בשוק, גדעון הינו 'מתווך אקטיבי' קרי לא רק משווק ומתווך עסקאות קיימות, אלא גם 'תופר' עסקאות 'יש מאין'.
הוא מעניין מוכר פוטנציאלי במכירה למרות שבפועל לא חשב למכור אותו, כנ"ל באשר לקונה וכל זאת כאשר יש ערך מוסף לכל אחד מהצדדים. אין ספק שבעסקאות רבות שקרו בשוק גדעון הוכיח עצמו כגורם היעיל.
ממליץ בחום על שירותיו.

ישראל אליהו

ביקשנו למכור נכס ברחוב שחם בירושלים, גדעון היה מעורב בעסקה ולכן עבד מולנו, לא הכרתי אותו לפני העסקה, הוא סייע להשלים את העסקה. שמחנו למכור את הנכס בשל המבנה המורכב של השותפות שהחזיקה בו. הקונה קיבל הגדלה של זכויות בניה וכך הרוויח גם. הכל התנהל בצורה יעילה וזריזה בסיוע עורכי הדין שליוו את התהליך לתוצאה טובה. למיטב ידיעתי גדעון מתווך ידוע ופעיל בירושלים ומאחל לו כל טוב
All the best.

יורם עמיר

את גדעון הכרתי כאשר רציתי למכור נכס ברח' הלל 25 בירושלים. זה היה מלון.
הכרתי אותו דרך אנגלו-סכסון ירושלים. באנגלו-סכסון אמרו שגדעון מצא לקוחות מדהימים שמתעניינים לקנות את הנכס ברח' הלל.
נפגשתי עם גדעון ומאוד התרשמתי מהרצינות שלו ומהידע הרב שלו.
הבנו את המחיר דרכו, בכמה נכון למכור.
יש לציין שגדעון ייצג את הצד של הקונים ואנגלו-סכסון את הצד של המוכרים למרות זאת גדעון התייחס לעניין כאילו גדעון מייצג גם אותי.
זה היה מכל הכיוונים למשל מכיוון המחשבה, ברגע שזה מגורים, כמה דירות נכון לעשות וגם מה פוטנציאל השכירות של הנכס מהצד של הקונה.
במשך שנה וחצי הוא ליווה אותי בטלפונים מרובים. ועד שהעסקה יצאה לפועל.
אני אישית התרשמתי מאוד מהידע הרב שלו ומהיכולת לחבר בין אנשים. הרי נדל"ן זה חיבור בין אנשים.
הוא פשוט הצליח לסגור עסקה מאוד מורכבת כי ת'כלס הוא מכר משהו ביעוד מסוים שהייתי אמור לשנות היתר בניה למשהו אחר וכולם היו צריכים להאמין אחד בשני, שזה מצב מאוד מורכב ומאוד קשה.
העסקה יצאה לפעול וכולם יצאו מרוצים.
בשוטף גדעון מחפש לי נכס ואני יודע שמה שהוא מציע זה עסקאות שהן טובות.
הוא לא מציע דברים שהם לא רלוונטים ותמיד יש מחשבה הגיונית עם הסברים מעמיקים לגבי הנכסים שהוא מציע.
חברים טובים שלי כבר קיבלו המלצות.
שיהיה בהצלחה ואני אישית מאוד אוהב את גדעון.
ברצוני לציין דבר נוסף, בפגישה הראשונה שלי עם גדעון, ישבנו במחשבה אסטרטגית איך למכור את הנכס,מה האופן כדי למקסם את המכירה ולהשביח את הנכס וגדעון המליץ לשנות את ההיתר בניה למגורים.
במרכז העיר מלונאות נמכר ב25 א' ש"ח למ"ר בשעה שמגורים 40 א' ₪ גמור.
לקחתי את ההמלצה שלו, רצתי עם זה ומכרנו את זה ללקוח שגדעון הביא.

רן בראז, שותף מנהל,
לוי טילר, נרדיה, הר-צבי, בראז ושות'

גדעון היקר, ב-15 שנות פעילות בענף פיתחתי, למרבה הצער, סלידה מאלו המכנים עצמם "מתווכים".בד"כ הם משבשים את העסקה, מפריעים לזרימתה, מתערבים כשלא צריך, חסרי כל הבנה כלכלית, עסקית, תכנונית, נדל"נית או אחרת.
עוד לא נתקלתי במתווך כמוך.
אתה איש מקצוע מן המעלה הראשונה!
ישראל הגדיר את זה באופן מדויק: אתה ההגדרה המילונית של "הגורם היעיל".
ממש נתת לי הרגשת ביטחון בעסקה. תענוג גדול לעבוד איתך בטוח ומקווה שעוד נשתף פעולה

אלעד כץ, שונימי הנדסה בע"מ​

את גדעון פגשתי לראשונה כאשר עבדתי כנציג בעלים עבור חברת כלמוביל.הפרויקט המדובר ממוקם בשכונת תלפיות בירושלים.מה שמבחינתי הכי מאפיין את גדעון היא היכולת שלו להבין את הצרכים של הלקוח ולהתאים את עצמו לצרכים הללו.במסגרת הפרויקט גדעון בחן והציע אופציות רבות של התקשרות עד שנבחרה האופציה המועדפת על ידי כלמוביל.גדעון המשיך ללוות מקרוב את העסקה עד להשלמתה.לגדעון ידע עמוק וניסיון רב בכל תחום הנדל"ן המסחרי ואשמח לעבוד עמו שוב בכל הזדמנות
בברכה אלעד

יורם, משקיע פרטי

גדעון מסייע לנו במכירת נכסים כבר שנים ארוכות, עשור ויותר.ביקשנו שירותי תיווך למכירת נכסים מסחריים בעיקר באזורי תל אביב וירושלים.גדעון סייע בהערכות שווי השוק של הנכסים ובכל תהליך השיווק של הנכסים ומציאת קונים.גדעון מאוד בקיא בתחום הנדל"ן המסחרי בישראל, מחויב מאוד ללקוחותיו ונחוש מאוד להגיע למימוש עסקאות.ראיתי מתווכים שבאים, מנסים קצת ונעלמים. גדעון מתמיד בסבלנות רבה גם אם זה אורך זמן רב.זו לדעתי האיכות המבדלת את גדעון בענף התיווך.גדעון יודע גם לשתף פעולה עם מתווכים אחרים וזה לעיתים גם חשוב כדי להגיע לעסקה.לסיכום אנחנו שמחים להמליץ בחום על שירותי התיווך של גדעון.אם תרצו להפנות אלינו טלפונית לקוחות פוטנציאלים, נשמח לסייע.
בהצלחה יורם

ישראל לוי

גדעון היקר, תודות על השירות המקצועי והמיומן כל כך שהלוואי שהיה יותר במחוזותינו.מיומנות כזו מובילה לעסקאות ואיזה כיף שבמקרה זה גם אתה.

אריאל, סמנכ"ל ,חברה לביטוח

כשהודיעו לנו שאנחנו לא נוכל להאריך את חוזה השכירות ונאלצנו לחפש משרד אחר, פנינו אל מספר מתווכים, אשר ישר עניינו אותנו בנכסים שהם מטפלים.גדעון היה המתווך היחידי שפעל אחרת.
תחילה הוא ערך איתנו סיעור מוחות להבין מה בדיוק אנחנו זקוקים לו, ולחשוב איתנו על מספר אופציות שונות בהתאם לצרכים.
תוך כדי השיחות הבנו שאולי נכון לנו לשנות גם את כיוון המחשבה.
לבסוף הודות לפעולתו היצירתית המקצועית והאופטימית של גדעון הגענו אל נכס שהיה הנכון עבורנו, וצלחנו את כל המכשולים שבדרך למציאת המשרד הנכון.