יזמות

"אוניות בטוחות יותר בנמל, אך לא לשם כך הן נבנו" (גרייס הופר)

עסקאות נדל"ן מוצלחות הן עסקאות נדל"ן אמיצות הנשענות על ידע נרחב וניסיון מקצועי רב שנים.

חברת בר-סלע נדל"ן מובילה בתחום יזמות הנדל"ן בישראל ובעלת ניסיון עשיר של למעלה מ-30 שנה ואין ספור לקוחות מרוצים.

החזון המוביל את צוות החברה מבוסס על יצירת הזדמנויות לצמיחה עבור הלקוח, תוך הענקת מלוא הכלים המקצועיים, הייעוץ וההדרכה, שיובילו אותו להצלחה.

היזם, הוא היוצר הבלתי נלאה של הזדמנויות הצמיחה, של מיזמים חדשניים, לעתים המקדימים את זמנם ושל מיזמים פשוטים אך נחוצים. היזם, שועט קדימה למרחוק ומזנק אל הלא נודע באומץ רב.

חברת בר-סלע נדל"ן מומחית לניהול של פעילות מסחרית, משרדית ותעשייתית, שיווק נכסים מניבים למשקיעים מהארץ ומהעולם וכמובן יזמות פרטית.

החברה מובילה ייזום ושיווק של עסקאות מקרקעין למגורים, למסחר ולתעשייה, במרכזי ערים מובילות בישראל, בהן היא מסייעת ללקוחותיה לייצר רווחים משמעותיים בשווי עשרות ומאות מיליוני שקלים, בין היתר על ידי איתור מיקומים בעלי פוטנציאל גבוה וייעוץ שיווקי, מקצועי מבוסס סקרי שוק מהימנים.

במסגרת הפעילות היזמית של החברה, מאתרים המומחים לנדל"ן קרקעות מאושרות לבנייה למגורים או לתעסוקה, במיקום ובגודל על פי דרישת הלקוח, אוספים הצעות למגוון קרקעות המיועדות להשבחה וממשיכים ללוות את העסקה על כל שלביה, יחד עם קישור מקצועי ליועצים משלימים כגון שמאים, יועצי מס, עורכי דין המתמחים במקרקעין, אדריכלים ועוד מגוון אנשי מקצוע מומחים, בהתאם לאופי העסקה וצרכי הלקוח. החברה מתמחה בהובלת תהליכי משא ומתן מורכבים מול מוכרים וקונים שונים, ובאמצעות הניסיון, הנחישות והיצירתיות משיגים תוצאות מיטביות עבור כל לקוח ולקוח.

מגרש במרכז ירושלים
תלפיות, ירושלים
השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם
יצירת קשר מהיר

מגרש במרכז ירושלים

כשקבוצת יזמים ותיקה מתחום הבנייה מחליטה לפרק שותפות ולמכור את המגרש המשותף האחרון, נראה שמדובר בעסקה פשוטה.

תלפיות, ירושלים

קבוצת רכב מהמובילות בתחום בישראל, רכשה מגרש המתפרש על פני 10 דונם, באזור מרכזי ומבוקש בירושלים…