השקעות

עליית מחירי הנדל"ן בישראל בשנים האחרונות, הפכה את שוק הנדל"ן לרווי הזדמנויות עסקיות מצוינות עבור משקיעים, אשר תרים אחר השקעה בנכס מניב או נכס בעל פוטנציאל השבחה, שיעניק להם רווח ברור תוך זמן קצר יחסית.

השקעה בטוחה בנדל"ן הינה אחת ההחלטות המורכבות גם ליזמים מקצועיים ובוודאי עבור אנשים פרטיים שנדל"ן הוא אינו עיסוקם העיקרי.

ההשקעה בנדל"ן יכולה להיות בתקציבים בכל סדר גודל ובהתאם לתקציב יפתחו בפני המשקיע אפשרויות השקעה. יועצי בר-סלע נדל"ן מומחים ומנוסים במציאת נכסים להשקעה ובהתאמת הנכסים לאידאליים ובעלי הפוטנציאל הרב ביותר עבור כל לקוח ולקוח.

הבסיס להשקעות – הוא הבטחון בתשואה

נכסים מניבים כגון מרכזים מסחריים, בנייני משרדים, בנייני מגורים להשכרה לטווח ארוך ועוד השקעות בקבוצות רוכשים, בפרויקטים עם שותפים עסקיים או פרטיים, חייבים להיבחן בכלים מקצועיים וביסודיות, על מנת לצייר את התמונה הכללית של התשואה העתידית ולהבטיח ללקוח בטחון כלכלי ורווח משמעותי. הניסיון מלמד, כי סקירת שוק טובה מהמאקרו למיקרו תוביל לרכישה נבונה יותר, המבוססת על בחינת הסביבה, החל מהעיר דרך הרחוב וטיבם של מרכזי המסחר ומוסדות החינוך הנמצאים באזור. אחרי הכל, תשואה גבוהה בהווה לא מבטיחה צמיחה בעתיד. זאת לעומת נכס עם זכויות בנייה, לדוגמה, שבהחלט מבטיח זאת.

על מנת ליהנות מנכס המניב ברמה הטובה והרווחית ביותר, יש לבחון אותו על פי מספר פרמטרים עיקריים, שבראשם רכישתו במחיר נכון המאפשר יצירת רווח בהשבחתו או השכרתו עבור תשלום חודשי משתלם.

חברת בר-סלע נדל"ן מלווה משקיעים במציאת ובחירת הנכסים הנכונים ומסייעת בהעלאת הערך בצורה במיטבית. לקוחות החברה נהנים משירות מקצועי, זמין ואמין המבוסס על רצונותיו, יכולותיו ושאיפותיו.

בניין במרכז ירושלים
צפון תל אביב
השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם
יצירת קשר מהיר

בניין במרכז ירושלים

בלב ירושלים עומד בניין משולב מגורים, משרדים  ומסחר, בן למעלה מ-100 שנים אשר בעליו העדיף למוכרו בכדי להוריש לדור ההמשך שלו ושל…

צפון תל אביב

לקוח ותיק פנה למשרדי בר-סלע בבקשה לסיוע באיתור דייר חדש לנכס – בבעלותו בניין משרדים המתפרש על שטח של כ-1000 מ"ר ובצמוד…