השבחה

בעלי קרקע פנויה או בעלי מבנה עצמאי, המעוניינים לממש את הנכס, נחשפים לדילמות מהותיות הקשורות להעלאת שווי המקרקעין באמצעות השבחתו, על מנת לקבל את התמורה הגבוה ביותר שניתן ובצדק רב. אולם כשמתחילים לרדת לעומק העניין, מגלים שמדובר בפעולות מורכבות הדורשות מיומנויות רבות, כשבראשן ניסיון עשיר רב שנים.

חברת בר-סלע נדל"ן מלווה את לקוחותיה בתהליכי השבחת נכסים, פרטיים, מסחריים, קרקעות או מבנים בנויים, עד להשגת התוצאה המיטבית והרווחית ביותר עבור הלקוח. תהליך ההשבחה יחל כמובן בבדיקת שוויו של הנכס ובחינה כיצד ניתן להגדיל משמעותית את הרווח שמכירתו.

שווי קרקע
בבואנו לבחון את שווי הקרקע, עומדים לנגד עינינו מספר גורמים:
מיקום הנכס, ייעוד הקרקע, קרי השימושים המותרים ע"פ חוק, זכויות הבנייה המותרות ומצב הנכס הבנוי, אם קיים. מיקומו של נכס המיועד למגורים או לשימושים אחרים נבחן בהתאם לעיר ולסביבה, מיקום נכס המיועד לתעסוקה אחרת נמדד על פי אזור התעסוקה והנגישות אליו.

לרוב, שוויין של זכויות בניה למגורים גבוה משמעותית מזכויות בנייה לשימושים עסקיים. קרקע הממוקמת בסביבה מבוקשת, שווה יותר מקרקע באזור משני, או בפרברים. כאשר קיים מבנה ברמה סבירה על הקרקע, התחשיב מורכב יותר, מאחר ולמבנה קיים ערך משלו ויש לבחון היטב האם ניתן
לנצל את מלוא זכויות הבניה ללא הריסתו ו/או אם הריסתו מפחיתה או מגדילה את שווי הנכס.
ערך הקרקע נקבע ע"י מיקומה, סך הזכויות וסוג השימושים המותרים, על כן תהליך ההשבחה יתרכז בהגדלת זכויות הבניה ושינוי יעוד הקרקע לאופטימלי בסביבה זו למיקסום השווי.

הילל 25 ירושלים
דיור מוגן מודיעין
השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם
יצירת קשר מהיר

הילל 25 ירושלים

לקוח של חברת בר-סלע נדל"ן רכש מחברת עמידר גג מבנה שלהם לטובת בניית 600 מ"ר דו קומתי של 17 חדרי מלונית.

דיור מוגן מודיעין

רשות מקרקעי ישראל פרסמה מכרז למכירת קרקע בלתי מתוכננת, בשטח כ-10 דונם, בעיר מודיעין. כשלפי תכנית המתאר,